Visualització de contingut web

Històric d'alts càrrecs de l'Administració de la Generalitat i dels seus organismes autònoms des de 29.06.2015

Consulte l'històric d'alts càrrecs de l'Administració de la Generalitat i dels seus organismes autònoms des de juny de 2015. Pot ordenar la taula polsant en qualsevol criteri de la primera fila i descarregar el seu contingut en un fitxer CSV.

* Alt càrrec no cessat des del seu nomenament en la IX legislatura. Per raons tècniques apareix com a data de cessament la del dia anterior al nomenament dels membres del Consell de la legislatura següent.
** Data del dia anterior al seu nomenament com a membre del Consell de la legislatura següent.
*** La data de cessament correspon al dia anterior al nomenament dels membres del Consell de la legislatura següent.

Exportar a CSV

LEGISLATURA DEPARTAMENT ORGANISME CÀRREC COGNOMS I NOM DATA DE NOMENAMENT DATA DE CESSAMENT ENLLAÇ FITXA ALT CÀRREC
IX Legislatura Presidència de la Generalitat President de la Generalitat Valenciana Puig i Ferrer, Ximo** 25/06/2015 14/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Sotssecretari Sampío Morales, Emili Josep * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director del Gabinet del President de la Generalitat España García, Arcadi 02/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General d'Anàlisi, Polítiques Públiques i Coordinació Zaragozá Pascual, Gustavo 06/08/2016 14/11/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General d'Anàlisi, Polítiques Públiques i Coordinació López Milla, Julián 15/11/2017 31/07/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General d'Anàlisi i Polítiques Públiques Flores Giménez, Fernando José 07/08/2018 30/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Secretari Autonòmic de Presidència Ferrer Bautistà, Andreu * 06/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General de l'Administració Local Such Botella, Antoni * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General de Relacions amb les Corts Torres Salvador, Antonio * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Secretaria Autonòmica de Comunicació Canto Soriano, Lydia del 06/07/2015 10/10/2015 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Secretari Autonòmic de Comunicació Vidal Beltrán, José María 19/10/2015 23/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General de Relacions Informatives i Promoció Institucional Clemente Nebot, Joaquín 11/09/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Directora General de Relacions Informatives i Promoció Institucional Hortelano Rubio, Marta 06/08/2016 20/05/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Delegat del Consell per a la Unió Europea i Relacions Externes Calabuig Rull, Joan 06/08/2016 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Directora General de Relacions per a la Unió Europea i l'Estat Laguna Mico, Regina 27/07/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Directora General de Relacions amb la Unió Europea i l'Estat Terradez Salom, Daría * 06/09/2016 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Secretari Autonòmic de l'Agència Valenciana del Turisme Colomer Sánchez, Francesc 06/07/2015 24/09/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Secretari Autonòmic de Turisme Colomer Sánchez, Francesc * 25/09/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Directora General de Turisme Huete Nieves, Raquel 15/01/2016 27/11/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General de Turisme Gisbert Querol, José Manuel 28/11/2018 06/08/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Director General de l'Agència de Seguretat i Resposta a les Emergències Ángel Batalla, José María 09/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Presidència de la Generalitat Directora General de l'Advocacia General de la Generalitat Rodríguez Blasco, María José * 27/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Vicepresidenta i Consellera d'Igualtat i Polítiques Inclusives Oltra Jarque, Mónica ** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Sotssecretari Gamero Lluna, Francesc 09/07/2015 16/04/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Sotssecretari Alfonso Jarque, David 17/04/2019 23/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General de Coordinació Institucional de la Vicepresidència Castañón Ortega, Jorge Iván 08/12/2017 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Secretària Autonòmica de Serveis Socials i Autonomia Personal Casas Molina, Sandra 06/07/2015 01/01/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Secretària Autonòmica de Serveis Socials i Autonomia Personal Ferrando Calatayud, María Elena 01/01/2017 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General de Serveis Socials i Persones en Situació de Dependència Martínez i Llopis, Mercé 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General de Diversitat Funcional Raya Álvarez, Antonio 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Secretari Autonòmic d'Inclusió i de l'Agència Valenciana de la Igualtat Ibáñez Mezquita, Alberto 06/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General d'Inclusió Social Ferrando Calatayud, María Elena 09/07/2015 31/12/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General d'Inclusió Social Carda Isach, Inmaculada 01/01/2017 18/03/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General d'Inclusió Social Juan Alcocer, Enric 19/03/2019 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General de l'Institut Valencià de les Dones i per la Igualtat de Gènere Menguzzato García, Anaïs 09/07/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General de l'Institut Valencià de les Dones i per la Igualtat de Gènere Such Palomares, María 06/08/2016 23/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General de l'Agència Valenciana d'Igualtat en la Diversitat Lamo Pastor, José de 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General d'Infància i Adolescència Molero Mañes, Rosa Josefa 06/08/2016 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Delegat del Consell per al Model Social Valencià Uceda i Maza, Fransesc Xavier 06/08/2016 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General de Planificació, Ordenació, Avaluació i Qualitat Zaragozá Pascual, Gustavo 09/07/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Secretari General de l'Institut Valencià de la Joventut Martí Nadal, Jesús Damián 15/07/2015 07/12/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General de l'Institut Valencià de la Joventut Martí Nadal, Jesús Damián * 08/12/2017 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Conseller d'Hisenda i Model Econòmic Soler i Marco, Vicent ** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Sotssecretari López Estornell, Manuel 09/07/2015 06/11/2015 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Sotssecretària Martínez Ruíz, Eva 06/11/2015 31/03/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Sotssecretària Pérez Seguí, Zulima 03/05/2018 23/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Interventor General de la Generalitat Marinas Álvarez, Francisco Valentín de las 24/12/2012 08/02/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Interventora General de la Generalitat Adam Llagües, Amparo * 09/02/2016 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General de la Intervenció Vila Bondia, Carmen 27/07/2015 30/01/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de la Intervenció Peral Bernat, Gonzalo * 31/01/2017 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Secretari Autonòmic de Model Econòmic i Finançament López Milla, Julián 06/07/2015 09/11/2015 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Secretària Autonòmica de Model Econòmic i Finançament Cuenca García, Ángeles 10/11/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Secretària Autonòmica de Model Econòmic i Finançament Mira Veintimilla, María José 06/08/2016 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General del Sector Públic, Model Econòmic i Patrimoni Cuenca García, Ángeles 09/07/2015 06/11/2015 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General del Sector Públic, Model Econòmic i Patrimoni Martínez Bonafe, María Empar 15/02/2016 27/03/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General del Sector Públic, Model Econòmic i Patrimoni Poyatos León, Juan Ángel 28/03/2018 13/11/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General del Sector Públic, Model Econòmic i Patrimoni Castelló García, Isabel 14/11/2018 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General de Finançament i Fons Europeus Fernández Herrerro, Miriam 09/07/2015 19/06/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de Finançament i Fons Europeus Iranzo Navarro, Andreu 20/06/2017 17/09/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de Fons Europeus Iranzo Navarro, Andreu * 18/09/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Secretària Autonòmica d'Hisenda Ferrando Estrella, Clara 09/07/2015 29/03/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Secretàri Autonòmic d'Hisenda Gamero Lluna, Francesc 17/04/2019 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de Pressupostos Moreno Soler, José 21/07/2015 31/03/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General de Pressupostos Martínez Ruíz, Eva* 01/04/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de Tributs i Jocs Roca Hernáiz, Eduardo 21/07/2015 30/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de Tecnologíes de la Informació i les Comunicacions Aguiló Lucia, Vicente 04/09/2015 20/12/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de Tecnologíes de la Informació i les Comunicacions Pernías Peco, Pedro Agustín 22/12/2017 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Director General de l'Institut Valencià d'Administració Tributaria Roca Hernaiz, Eduardo 22/01/2016 13/02/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Hisenda i Model Econòmic Directora General de l'Agència Tributària Valenciana Díaz Español, Sonia Encarnación * 14/02/2019 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Consellera de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Bravo Sanestanislao, Gabriela ** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Sotssecretari Martínez Martínez, Luís Felipe 21/07/2015 04/04/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Sotssecretària López Ramón, Bárbara 05/04/2017 17/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Secretari Autonòmic de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Puchades Vila, Ferran 09/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Directora General de Justicia García Vidal, María Àngels 21/07/2015 04/04/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Directora General de Justicia López Ramón, Verónica 05/04/2017 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Director General de Reformes Democràtiques García Añon, José 04/09/2015 17/07/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Director General de Reformes Democràtiques i Accés a la Justicia García Añon, José* 18/07/2017 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Justícia, Administració Pública, Reformes Democràtiques i Llibertats Públiques Directora General de Funció Pública Coscollá Grau, Eva María 04/09/2015 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Conseller d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Marzà Ibáñez, Vicent ** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Sotssecretari Vidal Borrás, Josep Joan 09/07/2015 15/11/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Sotssecretari Villar Rivera, José 16/11/2017 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Secretari Autonòmic d'Educació i Investigació Soler García, Miguel 06/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Director General de Política Educativa Fullana Mestre, Jaume 09/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Director General de Centres i Personal Docent Carrión Candel, Joaquín 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Director General de Política Lingüística i Gestió del Multilingüisme Trenzano Juan, Rubén * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Directora General de Formació Professional i Ensenyaments de Règim Especial Sánchez Costas, Marina 09/07/2015 30/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Directora General d'Universitat, Investigació i Ciència Bueno Alonso, Josefina 27/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Presidenta del Consell Escolar Comunitat Valenciana Cuenca Carrión, Encarna * 15/09/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Secretari Autonòmic de Cultura i Esport Girona Albuixech, Albert 09/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Directora General de Cultura i Patrimoni Amoraga Toledo, Carmen * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Director General d'Esport Moya Torres, Josep Miquel * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Educació, Investigació, Cultura i Esport Director de l'Institut Superior d'Ensenyances Artístiques (ISEACV) García Company, Josep Manel * 31/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Consellera de Sanitat Universal i Salut Publica Montón Giménez, Carmen 29/06/2015 07/06/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Consellera de Sanitat Universal i Salut Publica Barceló Chico, Ana** 08/06/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Sotssecretari Campos Fernández, Ricardo 09/07/2015 08/06/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Sotssecretària Castelló Garcia, Isabel 16/06/2018 13/11/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Sotssecretari Poyatos León, Juan Ángel 14/11/2018 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Director General de Recursos Humans i Econòmics Herrera Gómez, Justo 21/07/2015 29/03/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Director General de Recursos Humans Herrera Gómez, Justo 30/03/2018 08/06/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de Recursos Humans López Delgado, Carmen * 16/06/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General d'Eficiència i Règim Econòmic Pla Silvestre, Carmelina 30/03/2018 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de l'Alta Inspecció Sanitària Roselló Pérez, María Luisa 21/07/2015 13/03/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de l'Alta Inspecció Sanitària González Álvarez, Isabel 14/03/2017 31/03/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de l'Alta Inspecció Sanitària Castelló García, Isabel 01/04/2018 15/06/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de l'Alta Inspecció Sanitària Garrido Manzano, María Victoria 16/06/2018 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Secretària Autonòmica de Salut Pública i del Sistema Sanitari Públic Salas Trejo, Dolores 06/07/2015 11/07/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Secretari Autonòmic de Salut Pública i del Sistema Sanitari Públic Vázquez Romero, Narcís 06/08/2016 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Director General d'Assistència Sanitària Sotoca Covaleda, Rafael 21/07/2015 15/06/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General d'Assistència Sanitària García Layunta, María Amparo * 16/06/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de Farmàcia i Productes Sanitaris Lacruz Gimeno, Patricia 21/07/2015 08/06/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Director General de Farmàcia i Productes Sanitaris Ventura Cerdá, José Manuel * 16/06/2018 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General de Salut Pública García García, Ana María 21/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Director General d'Investigació, Innovació, Tecnologia i Qualitat Zurriaga Lloréns, Óscar 21/07/2015 10/09/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Sanitat Universal i Salut Pública Directora General d'Investigació, Innovació, Tecnologia i Qualitat Ávila Peñalver, Ana María 16/09/2016 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Conseller d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Climent González, Rafael ** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Sotssecretària Ruste Aguilar, Concepción del 04/09/2015 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Secretària Autonòmica d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Mira Ventimilla, María José 06/07/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Secretària Autonòmica d'Economia Sostenible, Sectors Productius i Comerç Marín Ferreiro, Blanca 06/08/2016 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Director General d'Economia, Emprenedoria i Cooperativisme Álvarez Molina, Francisco 09/07/2015 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General d´Indústria i Energia Company Sanus, Julia 09/07/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Director General d´Indústria i Energia Maciá Antón, Diego 06/08/2016 13/11/2017 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General d'Indústria i Energia Martínez Bonafé, Maria Empar 28/03/2018 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General d´Internacionalització Cucarella Pérez, Mònica 09/07/2015 15/07/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General d'Internacionalització Parra Robles, María Dolores 06/08/2016 27/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Director General de Comerç i Consum Costa Pina, Natxo 09/07/2015 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Director General de Planificació i Servicis del SERVEF Poyatos León, Juan Ángel 21/07/2015 05/08/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Secretari Autonòmic d'Ocupació i Director General de LABORA - Servei Valencià d'Ocupació i Formació Nomdedéu i Biosca, Enric 16/09/2016 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General de Treball i Benestar Laboral i Directora de l'Institut Valencià de Seguretat i Salut en el Treball (INVASSAT) Moreno Fernández, Cristina 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General d'Ocupació i Formació de LABORA - Servei Valencià d'Ocupació i Formació Briones Morales, Rocío * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Directora General de Planificació i Serveis de LABORA - Servei Valencià d'Ocupació i Formació Hernández López, Eva María * 06/08/2016 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Consellera d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Cebrián Calvo, Elena *** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Sotssecretari Moratal Sastre, José 09/07/2015 05/03/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Sotssecretari Bernal i Giménez, Josep-Manuel 06/03/2018 30/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Secretari Autonòmic d'Agricultura i Desenvolupament Rural i Director de l'Agència Valenciana de Foment i Garantia Agrària Rodríguez Mulero, Francisco 06/07/2015 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Director General d'Agricultura, Ramaderia i Pesca Llanes Ribas, Rogelio * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Directora General de Desenvolupament Rural i Política Agrària Comuna (PAC) Cháfer Nácher, María Teresa 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Secretari Autonòmic de Medi Ambient i Canvi Climàtic Álvaro Prats, Julià 06/07/2015 05/02/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Secretari Autonòmic de Medi Ambient i Canvi Climàtic Quesada Ferre, Francisco Javier 06/02/2018 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Director General de Medi Natural i d'Avaluació Ambiental Marzo Pastor, Antoni 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Directora General del Canvi Climàtic i Qualitat Ambiental Diago Giraldos, María 09/07/2015 29/01/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Director General del Canvi Climàtic i Qualitat Ambiental Piquer Huerga, Joan 29/01/2016 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Director General de l'Aigua Aldeguer Sánchez, Manuel * 09/07/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Agricultura, Medi Ambient, Canvi Climàtic i Desenvolupament Rural Directora General de Prevenció d'Incendis Forestals Álvarez Alonso, Delia 09/07/2015 23/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Consellera d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Salvador Rubert, María José 29/06/2015 16/05/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Sotssecretari Signes Núñez, Francesc de Borja 09/07/2015 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Secretari Autonòmic d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Boira Maiques, Josep Vicent 09/07/2015 23/07/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Secretari Autonòmic d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Ferrando Calatayud, José Luis 07/08/2018 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director General d'Habitatge, Rehabilitació i Regeneració Urbana Sanchis Cuesta, Alberto 09/07/2015 18/04/2016 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Directora General d'Habitatge, Rehabilitació i Regeneració Urbana Torró Soler, Rebeca 19/04/2016 09/07/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director General d'Habitatge, Rehabilitació i Regeneració Urbana Briet Seguí, Rafael 10/07/2018 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director General d'Obres Públiques, Transport i Mobilitat Domingo Soler, Carlos 21/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director General d'Avaluació Urbanística, Territorial i Ambiental del Planejament Ferrando Calatayud, José Luis 09/07/2015 18/09/2015 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director General d'Ordenació del Territori, Urbanisme i Paisatge Ferrando Calatayud, José Luís 18/09/2015 06/08/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Directora General d'Ordenació del Territori, Urbanisme i Paisatge Pardo Marín, Rosa 07/08/2018 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Directora Gerent de l'Autoritat de Transport Metropolità de València Pérez Herrero, María 03/10/2017 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director de l'Institut Cartogràfic Valencià Forcén Tárrega, Emilio 24/06/2011 04/12/2015 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria d'Habitatge, Obres Públiques i Vertebració del Territori Director de l'Institut Cartogràfic Valencià Navarro i Garcia, Xavier * 04/12/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Conseller de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Alcaraz Ramos, Manuel *** 29/06/2015 16/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Sotssecretari Puncel Chornet, Alfonso 09/07/2015 02/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Secretària Autonòmica de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Pérez Seguí, Zulima 06/07/2015 02/05/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Secretària Autonòmica de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Cardona Rubert, María Belén 11/09/2018 26/06/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Directora General de Transparència i Participació Mas Mas, Aitana Joana 09/07/2015 18/03/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Director General de Transparència i Participació Gomis Fons, Andrés 19/03/2019 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Director General de Responsabilitat Social i Foment de l'Autogovern Ochoa Monzó, Josep 09/07/2015 16/07/2019 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Director General de Cooperació i Solidaritat Buyolo García, Federico 09/07/2015 24/08/2018 Veure fitxa
IX Legislatura Conselleria de Transparència, Responsabilitat Social, Participació i Cooperació Directora General de Cooperació i Solidaritat Moreno Ruiz, Antonia 11/09/2018 16/07/2019 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria de Política Territorial, Obres Públiques i Mobilitat Director General d'Obres Públiques, Transports i Mobilitat Sostenible Domingo Soler, Carlos 18/07/2019 12/09/2019 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria d'Agricultura, Desenvolupament Rural, Emergència Climàtica i Transició Ecològica Sotssecretari Bernal i Giménez, Josep-Manuel 31/07/2019 19/11/2019 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria d'Economia Sostenible, Sectors Productius, Comerç i Treball Director General d'Economia Sostenible Lorente López, Miguel Ángel 31/07/2019 15/12/2019 Veure fitxa
X Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Directora General de Diversitat Funcional i Salut Mental Hernández Recuenco, Ana María 11/09/2019 17/12/2019 Veure fitxa
X Legislatura Vicepresidència Segona i Conselleria d'Habitatge i Arquitectura Bioclimàtica Directora General d'Emergència Habitacional, Funció Social de l'Habitatge i Observatori de l'Hàbitat i Segregació Urbana Sanz Aleixandre, Lorena 31/07/2019 19/12/2019 Veure fitxa
X Legislatura Vicepresidència i Conselleria d'Igualtat i Polítiques Inclusives Director General del Secretariat i de la Portaveu del Consell Puchades Vila, Ferran 17/07/2019 19/12/2019 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria de Justícia, Interior i Administració Pública Sotssecretari Llorente Ferreres, Antoni 18/07/2019 15/01/2020 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria de Participació, Transparència, Cooperació i Qualitat Democràtica Secretari Autonòmic de Participació i Transparència Blanco Giner, Ignacio 27/06/2019 15/01/2020 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria d'Innovació, Universitats, Ciència i Societat Digital Secretari Autonòmic d'Universitats i Investigació Tabarés Seisdedos, Rafael  03/07/2019 24/01/2020 Veure fitxa
X Legislatura Conselleria d'Innovació, Universitats, Ciència i Societat Digital Directora General de Ciència i Investigació Beviá Baeza, Carmen 17/07/2019 24/01/2020 Veure fitxa

 

Leyenda histórico altos cargos

Font: dades obtingudes a partir de diferents sistemes d'informació i dels alts càrrecs
Data de creació: gener 2020
Periodicitat: cada vegada que es produïsca un nou nomenament o cessament
Data d'actualització: febrer 2020